Положення про рекламу на сайті

Якщо ви бажаєте поговорити про розміщення реклами на сайті З Туреччини, з любов’ю, напишіть листа на адресу adacutruna@gmail.com

А ми розповімо як ми бачимо рекламу на нашому сайті.

Ми не ставимо на сайт рекламу від Google. Бо вона “роботна”, набридлива і не завжди корисна. А ми за корисність і чистоту контенту.

Реклама на З Туреччини  може бути двох типів: стаття на замовлення та банер

Стаття на замовленя (у формі огляду або інтерв’ю)

Основне завдання – створити високовідвідуваний та цікавий пост, у який будуть органічно  вписані посилання на рекламодавця, що дасть потенційних клієнтів. У статті розмістимо 2 зовнішніх посилання на ваш ресурс чи галерею.  Під кожну статтю складається докладне семантичне ядро, що дає хорошу видимість матеріалу в пошукових системах. Обсяг статті вибирається виходячи з вимог максимального розкриття теми, і  середнім є  2 тис. символів, які супроводжуються фото (до 10 шт) чи відео (1 шт).  Після перевірки редактором, стаття пересилається рекламодавцю на підтвердження, а по тому вже розміщується на сайті  постійній основі і ми зобов’язуємося її не видаляти.
Тематика вашої рекламної статті може бути будь-якою, важливо лише те, щоб вона була корисна людям, які цікавляться Туреччиною, живуть / працюють в Туреччині чи планують сюди переїхати. Тобто, “Манікюр в Ізміті” – це підходяща тема. Чи уроки турецької в Києві – ця теж тема гарна.
Мова публікації українська.

Банер на сайт

Банер виставляється терміном на один місяць. Дублюється як на першій сторінці сайту, так і на всіх інших.