Що відбувається з безхатченками у снігову погоду в Стамбулі?

У цьому році 80 відсотків території Туреччини засипало снігом. Бездомні коти та песики знаходять затишок та тепло в магазинах та торгових центрах завдяки клопотанню армії волонтерів. А що відбувається з людьми, які живуть на вулиці?

Журналіст газети Sabah  Ахмет Кюльсой вирішив про все дізнатися самостійно, без зайвих інтерв’ю та пустих обіцянок. Перевдягнувся у безхатченка і вийшов на вулицю в сніг та мороз.

Отже, журналіст зателефонував за номером, його попросили зачекати 10-15 хвилин. Та йому довелося чекати 3,5 години на лютому морозі. Зрештою, служба приїхала, зфотографувала його і повезла.

При вході в будівлю, де вже було зібрано багато безхатченків, Кюльсоя знову зфотографували і попросили показати посвідчення особи. Зрештою він потрапив усередину. В залі було багато людей, лежали і спали на підлозі. Туалетів не вистачало, там стояв сморід і бруд.

Ніч пройшла в холоді (не такому, як на дворі, та все ж). Кюльсой стверджує, що температура  приміщення була не більше 10 градусів тепла. “На сніданок роздали чай, сир, сіміт та оливки. А на обід був рис з барбуньою (сорт пасолі – авт.). Люди раділи цьому невимовно і дякували за те, що вони в цей момент не на дворі і мають що поїсти. Потім прийшли лікарі і оглянули хворих. Дали ліків“, – пише журналіст.

Ось така добровільна пригода трапилася з турецьким журналістом. Сьогодні, в цьому дивному світі все-таки є люди, які намагаються хоч якось допомогти тим, хто прагне цього. Може то не дуже досконало. Але це непоганий приклад та імпульс діяти для всіх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *