Чи можна іноземцям знайти роботу в Туреччині?

Доброго дня. Мені цікавить можливість працевлаштування в Туреччині. Я одружена з громадянином Туреччини і маю дозвіл на проживання на рік. Чи є легальні способи знайти роботу?”

Віка Р.

Можливість працювати є вже тоді, якщо є велике бажання. Звичайно, існують процедури, які не зовсім прості, але не має нічого неможливого.

Всі іноземці (крім студентів), які мають вид на проживання строком не менше 6 місяців  чи їх роботодавці мають право звернутися за отриманням дозволу на працевлаштування до Міністерства зайнятості.

Вся процедура сходиться до того, щоб отримати наступні документи:

  1. Дозвіл на працевлаштування (видає Міністерство зайнятості);
  2. Робоча віза (дипломатична установа Туреччини) – не потрібно, якщо ви одружені і маєте дозвіл на проживання за сімейним станом.
  3. Дозвіл на проживання з метою працевлаштування (місцева поліція)- не потрібно, якщо ви одружені і маєте дозвіл на проживання за сімейним станом.

Себто, якщо ви вже одружені і живете тут, все що вам потрібно, так це отримати дозвіл на роботу в Міністерстві зайнятості. І це краще робити в парі з тією організацією, де ви будете працювати.

Сьогодні існує купа агенцій які запропонують вам свої послуги в отриманні дозволу на роботу.

Інше питання чи знайдуться компанії, які захочуть робити цей дозвіл (для них це лишня морока і витрати). Так от, такі компанії точно є і їх багато. Адже на роботу наших спеціалістів вони брати люблять.

Удачі вам і самореалізації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *