Чи обов’язково міняти релігію після одруження з турком?

“Я збираюся заміж за громадянина Туреччини, який є віркючим мусульманином. Майже вдразу після пропозиції він заговорив про те, що хотів би, аби я прийняла іслам, адже так наш шлюб буде освячений. Чи обов”язково це робити? І чи є можливість не міняти релігію?”

Катя Ч., Київ

Це питання стоїть перед кожною, хто планує одруження з коханим зі Східної країни.

Питання віри – дуже особливе і особисте. У кожного своє ставлення до цього. Деякі дівчата направду добровільно перйшли в іслам і прекрасно себе почувають. Багато хто одразу одружувався за ісламськими традиціями і крім офіційного шлюбу брав імам нікях у мечеті.

Деякі дівчата не змінювали віри, і святкують і сімейному колі ісламські та християнські свята. Як би не було, про це обов”язково треба говорити ще до одрження, аби потім ні для кого не було сюрпризів. Розкажіть своєму обранцеві як ви почуваєтесь з цього приводу. Може, вам потрібен час. А може ви ніколи і не зважитеся  на цей крок.

Якщо все вирішиться за добрими розмовами, то проблеми не буде. А от якщо почнеться пресинг, то варто замислитися. Апелюйте до того, що силою нав”язувати віру – це великий гріх. Кожен мусить прийти до цього добровільно.

Крім власного питання віри одразу проговоріть те, до якого віросповідання будуть належати ваші спільні діти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *