Огляд готелів міста Дідім

Ох цей Дідім – такий гарний заміс з Туреччини та Греції на берегах Егейського моря. Цю перлину на карті відзнайшли та розгледіли ше не всі. І це ще не місце масового відпочинку. Сьогодні розглянемо кілька місцевих готелів, де ви б могли зупинитися, якщо плануєте відпочинок в Туреччині. Це не рейтинг. А просто певна інформація, якою треба поділитися. А якщо у вас виникнуть питання – коментуйте, або пишіть на мейл adacutruna@gmail.com

  1. Почнемо з найновішого Aquasis De Luxe Resort & Spa. Він вистроєний пізніше за всі інші потужні дідімські готелі (2016), а тому, вважається, поки що таким, що підтримує марку якості. Персонал набирають туди за достатньо високими критеріями.  Прекрасний вид на море, 660 номерів і 5 ресторанів. Чисті (дійсно чисті) басейни, смачна кухня, – стандартний набір 5-ти зіркового готелю. До речі, Aquasis має найбільший за площею басейн на усьому Егейському побережжі.
  2. Ramada Resort Akbuk – готель з відомої мережі. Якість – відповідна. Почав функціонувати ще в 2014 році. Знаходиться в районі Акбюк посередені хвойної посадки – це окремий плюс для готелю. Адже це віддалене від центру місце, а отже менше туристів і більше природи. В готелі 369 номерів, дуже колоритний і чистий Spa. У готелю є власний пляж, до якого циркулює шатл, вся поїздка триває три хвилини – можна і пройтися, та раптом, вам не захочеться :))
  3. Далі йдуть готелі мережі Aurum  – їх в Дідімі аж три:
  • Aurum Didyma Spa & Beach Resort Hotel
  • Aurum Moon Resort
  • Aurum Exclusive Club

Це дуже відома мережа в Туреччині. Усі три готелі віддалені один від одного. У 2016 році були претензії до Aurum Didyma Spa, а тому там швиденько прибрали директора, і вже наче все ок. У який з трьох їхати? Концепції більш-менш однакові, тому обирайте за тим розсташуванням, яке вам більше до душі. До центру найближчий – Aurum Moon Resort – він знаходиться у відомому і дуже людному районі  – Алтинкумі.

4. Palm Wings Beach Resort – готель має територію в 100 000 м2 і знаходиться в декількох хвилинах  від району Алтинкум і в 4 км від центру Дідіма. В Palm Wings свій піщаний пляж довжиною 120 м. Є стандартні номери, а є мої улюблені бунгало. Про цей готель мені дуже непросто говорити об’єктивно, адже це моє перше місце роботи в Туреччині ще 9 років тому, тому мі-мі-мі. Кожного року ми заходимо туди на день, аби просто ще раз відчути ту ж атмосферу 🙂

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *