Сьогодні в Туреччині день виборів

В Туреччині сьогодні важливий день – день виборів нового Парламенту та Президента. Вже з 8 години працюють виборчі дільниці. Сьогодні, за статистикою, 56 342  263 людей повинні використати свій голос.

  1. Відома турецька співачка Сезен Аксу з самого ранечку вже сходила на дільницю, що у Бейкозі (Стамбул) і зробила свій вибір. Та на дільниці її захотіли сфотографувати, на що отримали з її боку справедливий випад. Співачка не розказала, за кого голосувала 2. Дружина одного з кандидатів Селахаттіна Демірташа, який зараз ув’язнений у в’язниці м. Едірне  – Башак Демірташ – теж уже виконала свій громадянський обов’язок. “Я дуже переживаю, і вірю в те, що це буде прекрасний день. Я вірю в це усім серцем. Увесь народ най іде і використає свій голос. Заради демократії, миру, рівності, для досягнення братерства та свободи”, – сказала Башак ханим і вирушила в дорогу на зустріч з чоловіком.

 

3. Відомий кухар Нусрет, за традицією показав свій фірмовий жест.

4. Кандидатка у президенти і голова “Хорошої Партії”  Мераль Акшенер уже теж “відстрілялася”. Для неї це зовсім інші вибори. Сказала, що слідкуватиме за перетіком подій  з генерального штабу Анкари

 

 Вибори в Туреччині

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *