Туреччина попросила посла Ізраїлю покинути країну

Джерело 24tv.ua

Міністерство закордонних справ Туреччини попросило посла Ізраїлю покинути країну. Дипломату заявили, що таке прохання зумовлене ситуацією, яка трапилася 14 травня на кордоні із Сектором Гази.

Туреччина у вівторок, 15 травня, попросила посла Ізраїлю покинути країну після масштабного зіткнення на кордоні із Сектором Газа палестинців та ізраїльських солдатів, внаслідок якого загинуло 58 людей, передає Anadolu Agency.

Джерела видання повідомили, що міністерство закордонних справ викликало ізраїльського посла Ейтана Наеха і повідомило йому, що було б “доречно”, якби він повернувся до своєї країни “на деякий час”.

Нагадаємо, 14 травня в Єрусалимі відкрилося посольство США, яке перенесли із Тель-Авіва. Приводом цьому послугувало визнання Дональдом Трампом Єрусалиму як столиці Ізраїлю у грудні минулого року.

Перенесення амбасади із Тель-Авіва спровокувало численні сутички на кордоні між Ізраїлем та Сектором Гази, внаслідок яких загинуло щонайменше 58 палестинців та тисячі отримали поранення. Ізраїльські солдати відкрили по них вогонь. Наймолодшою жертвою стала 8-місячна дитина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *