Кемер – турецький курорт, що нагадує маленький рай

Настав  час обирати місце для відпустки. Відпочинок у Туреччині є найпопулярнішим серед українців. Одним із найпопулярніших турецьких курортів – Кемер, про який далі і піде мова.

Кемер – невеликий і затишний курорт, розташований неподалік Анталії , біля підніжжя Тороських гір. Природою він нагадує південний берег Криму. Кемер оточений сосновими лісами, що допомагає легше переносити високу температуру, яка іноді досягає позначки +40 градусів.

Центр регіону – місто Кемер –  знаходиться злегка південно-західніше від міста Анталія, центру провінції.  Курортне містечко Бельдібі, раніше відноситься до району Кемер формально був переданий регіону Анталія в 2009 році, виходячи з його територіальної близькості до столиці провінції.

Бірюзові береги. Кемер

До початку 20 століття регіон Кемер був звичайним сільським районом Туреччини. З початком розвитку туристичного бізнесу в країні провінція Анталія перетворюється в один з центрів масового відпочинку, регіон Кемер ˗ в справжню курортну зону. У 21 столітті Кемер здатний запропонувати своїм гостям увесь спектр туристичних послуг – розміщення, відмінний рівень обслуговування, захоплюючі екскурсії і звичайно насолоду унікальною природою цього дивного місця.

В Кемері добре розвинена інфраструктура, хороші готелі, ресторани та пляжі. Щодо історичних пам’яток, то їх тут вдосталь: залишки стародавніх міст Олімпоса і Фазеліса, амфітеатр і акрополь, руїни базарних площ і аведуків, а також місце поховання Олександра Македонського.

Улюбленим місцем відпочинку всіх гостей Кемера стане парк «Місячне сяйво». В парку працює єдиний в Кемері не гальковий, а піщаний пляж, де можна відмінно позасмагати. Любителям водних видів розваг запропонують прогулянку по Середземному морю на катамарані або на моторному човні. Завжди на прокат можна взяти водні лижі, каное, вітрильний човен.

Кемер – один з найпопулярніших турецьких курортів

Загалом, поєднання розвиненої інфраструктури та історичних пам’яток робить тури в Кемер одним з найкращих варіантів сімейного відпочинку. Тож сміливо вирушайте до Туреччини отримувати свою порцію літнього сонечка та моря.

Юлія Москвич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *