Дізнаємось майбутнє з кавової гущі

Привіт усім любителям кави по – турецьки!

А чи знали ви, що ваш улюблений напій може допомогти вам дізнатись майбутнє? До речі, ворожіння на кавовій гущі поширилось саме з Туреччини. Була така традиція — після розпиття кави, чашку перевертали догори дном і ставили охолоджуватися на блюдце. А потім господиня кафе розшифровувала отриману інформацію. Якщо ж хочете спробувати зробити це самостійно – уважно читайте далі.


Найкраще для ворожіння приготувати каву по-турецьки – в спеціальний посуд налити холодну воду, насипати три ложки кави і зі словами «Про минуле, про сьогодення, про майбутнє» поставити варитися на невеликому вогні. Можна робити як більшість людей – насипати в чашку кави, залити окропом і чекати. Тільки в такому випадку кава повинна бути дрібного помелу. Під час настоювання кави її потрібно помішувати ложечкою тричі за годинниковою стрілкою, тричі – проти, потім знову за годинниковою стрілкою. Коли кава буде готова, її потрібно обережно перелити в білу чашку без малюнків. Наступна умова – каву потрібно пити повільно, не поспішаючи, думаючи про те, що хотілося б дізнатися. Коли кава випита, декількома круговими рухами потрібно збовтати гущу, потім чашку перевернути, щоб гуща вилилася на блюдце. За нею, як кажуть знавці, можна прочитати минуле, а за рештами в чашці – майбутнє. Гуща на дні чашки показує, що у людини на душі. Самий центр розповість про майбутні події в особистому житті, наявні на краях чашки символи більш детально передбачать майбутнє. Якщо осад густий, тримайся – попереду період, коли буде потрібно багато сил і витримки. У свою чергу, невеликий осад свідчить про те, що попереду розквіт. Символи, які ви побачите, ми рекомендуємо пошукати в книзі С. Гілмане «Ворожіння і астрологія» або просто погуглити;)
Тому мерщій біжіть заварювати каву, але пам’ятайте: не потрібно всерйоз ставитись до ворожіння, краще сприймати це як розвагу, адже дуже часто те, що трапляється у нашій долі, залежить більшою мірою від нас!

Юлія Москвич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *