Новий турецький серіал Avlu. Хто дивиться?

Невеличка відпустка дарує нові можливості, а саме лежати на дивані і абсорбувати контент. Цього разу надибала новий (для мене) турецький серіал під назвою Avlu. На турецькому ТБ уже вийшло 5 серій, і я їй ковтнула за 2 дні (а кожна серія більше двох годин).

Режисер фільму відомий у кінематографі Юксель Аксу (Yüksel Aksu) цього разу відзняв дуже гостро-драматичний матеріал. У головній ролі моя улюблена гарна-розумна Демет Евгар (Demet Evgar) – її можна знати з відомого комедійного серіалу 1 Erkek 1 Kadın (на кшталт нашого Леся+Рома). Власне саме через неї мені став цікавий серіал. Інші актори грають добре. Як на мене, забагато плачу і крику, але то загальна риса для турецьких серіалів драматичного жанру, так шо просто змиріться 🙂

Йдеться про жіночу тюрму. Це вже дивно і складно. Та головна героїня втрапляє туди за дурним збігом обставин і далі відкривається ящик Пандори з купою неприємностей. Ворог на ворогові і ворогом поганя. Ти не можеш бути там і не прийняти чиюсь сторону, бо обидві знищать тебе. 

Дивитися надривно. Бо, здається, нема проблиску у долях тих жінок.Сцени побоїв і складних переживань переповнюють ті 2 години серії. Немає кінця-краю страшним подіям. І все це ускладнюється материнським фактором, що у фільми посідає одне з перших місць.

Словом, якщо раптом вам треба виплакатися 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *