Загадкова смерть українки в Стамбулі обростає подробицями (оновлюється)

Ще одне нещастя на голову української діаспори в Туреччині. В Стамбулі вранці у середу (25.04.2018) було знайдено тіло  36-річної громадянки України Олени Тигли (я не можу розібратися яке прізвище було точно: Тигли? Тигла?) повішене на ремені за перила балкону 12-го поверху на 30-метровій висоті.

Турецька преса до вечора середи змогла роздобути у співробітників охорони відеозапису з камер спостереження престижного будинкового комплексу, на яких видно як Олена в 00:45 одна повертається додому.
Через пів години до пункту охорони на таксі під’їжджає її коханий 33-річний Мехмет Нурі А., розмінює гроші в іншого таксиста і розплачується з шофером. Як повідомляє видання Milliyet, чоловік, який займається текстильним бізнесом, перебував у стосунках з Оленою останні 2-3 роки.
За камерам відеоспостереження видно, що чоловік близько 5 години ранку викликав таксі і покинув квартиру, розмовляючи по телефону. Згідно зі свідченнями, які Мехмет дав поліції, ніяких сварок з Оленою за цей час, проведений разом, у них не виникало. У матеріалах слідства також зазначено, що квартира була замкнена зсередини.

Загадка, словом.

Додамо лише, шо в соціальних медіа цей випадок обговорюється дуже активно та яскраво, особливо турецькими жінками, які звинувачують усіх дівчат слов’янського роду-племені у тому, що ми розбиваємо турецькі сім’ї та серця турецьких чоловіків.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *