Колишня зірка баскетболу Мехмет Шанли живе на летовищі

Історія, що пройняла мене аж до мурашок. Бо вона про сучасного  – зовсім недавно – успішного турецького баскетболіста (Фенербахче та Бешікташ) Мехмета Шанли (Mehmet Şanlı), якого сьогодні можна зустріти в аеропорту ім. Ататюрка. Він хоче в Америку. Кожного дня просить працівників паспортного контролю дозволити йому полетіти туди, де він зможе грати і вигравати, та його не пускають.

Історія його дитинсва болюча, адже він втратив маму просто на своїх очах у ДТП (тоді йому 11 років). І цю травму він переживав довго і пекуче, адже батько Мехмета постійно його звинувачував у смерті дружини. Якось він зібрав себе до купи і віддався баскетболу, та біль не відпускала (є версія, що є й генетична схильність до хвороби). І ось його скосило.

У лікарні пробув не довго, а коли вийшов звідти – перестав вживати потрібні ліки. От світ і перекосився боком для нього. Зараз Мехмет просто хоче поїхати до Сан-Франциско, а тому живе на летовищі. Годують працівники аеропорту, поліція ж просто не чіпає. Рідний батько не коментує ситуацію, і не поспішає на допомогу. Є ще дядько в Німеччині, допомагає чим може. Старший брат  Ахмед Хамді Гіргін, який зараз живе в Македонії,  коментує: “Якби я мав можливість, то найняв би йому медсестру. Я не можу приїхати і не можу його взяти до себе, отже прошу допомоги у країни”. 

Кілька разів Мемета забирали на лікування, та він знову повертався сюди, до міжнародного терміналу. Йому є де жити, є люди, які хочуть йому допомогти, та він нічого не хоче, окрім Америки…

Зовсім недавно його знов госпіталізували. Ми віримо, що він зможе повертнутися якщо хоча б не до гри, то до нормального життя…

Це історія не про дивну хвору людину, а про те, що дитячі травми просто так не минають (((

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *