Настуcина битва за життя. Upd. Насті вже нема :((((

Коли йдеться про дітей, ми всі робимося трохи не в собі. Бо діти – наше продовження. І коли ми бачимо жалісливий пост на фейсбуці про те, що чиясь дитина в біді, то або швидко його проскролюємо, шоб не впасти у відчай, або читаємо і все-таки у той відчай впадаємо. Та штука в тому, що хворим дітям наш відчай не поможе. І ще більша загвоздка – їм допоможуть практичні речі, яких часом ми не маємо змоги дати. Але коли ми зберемося купи – можемо все. А для дітей, особливо хворих, ми МУСИМО зробити все, аби вони жили…

Це Настуня Абрамчук. Ій всього 7 років. І ще у грудні 2016  вона, як і усі діти, радісно чекала новорічних свят і подарунків. Та за два дні до Свята Миколая у дівчинки перекосились очка, наступного дня піднялась висока температура. Батьки негайно звернулись у лікарню, де їй зробили  МРТ. Діагноз шокував – рак стовбура головного мозку. Той день перетворив життя простої української сім’ї на постійну битву без права на перемир’я до цілковитого одужання. Бо кожний день без дії – це мінус шансам вижити цій світлоголовій дитині. 


До січня 2018 року Настуся пройшла 33 опромінення в клініках України та Туреччини, 4 курси хіміотерапії.
Та пухлина безжалісно росла. В Україні Настусі запропонувати тільки поліативне лікування (простіше кажучи – спостерігати як дитина вмирає і намагатися полегшити муки). Батьки та волонтери Насті намагалися знайти закордонну лікарню, яка б могла взятися за лікування. Нажаль, відмов було дуже багато, бо даний вид раку (гліаблостома) вважається невиліковним. Відгукнулася лише турецька клініка, що в Стамбулі Меdical Park, яка запропонувала спробувати прооперувати Настусю. Спробувати. Та навіть якщо це один  шанс зі ста, батьки вчепилися за нього. 


В перші дні січня 2018р. Настя полетіла до Туреччини. Після всіх обстежень, 09.01.18р. дівчинку зрештою прооперував хірург Сердар Бакі. І операція пройшла успішно!

Після тижня реанімації дитину перевели в звичайну палату і почали реабілітацію. Стан Насті був просто дивом, адже дівчинка всіх пізнавала, могла говорити, самостійно дихати і їсти. Надзвичайно тішили спроби стати на ноги. Сім‘я переїхала з лікарні на квартиру.
Та через три тижні стан дитини стрімко почав погіршуватися. Настю забрали в реанімацію. Знайшли в крові інфекцію. Боляки відчайдушно намагаються напакостити цій родині.


Пробувши майже два тижня в реанімації, стан вдалося стабілізувати. Щоб полегшити дихання, 21 березня Насті зробили трахеостомію, після якої, дівчинка ще має знаходитися в реанімації, поки рана від операції не загоїться.
Ці два роки для Настуні – суцільна боротьба, яка залежить не тільки від кваліфікації лікарів та стану дівчинки. Так склалося, що лікування наших дітей за кордоном дуже дороговартісне. Зусиллями простих людей-благодійників Абрамчукам вдавалося закривати виставлені рахунки з клініки. Та шлях до повного одужання ще не подоланий, кожен день перебування дитини в реанімаціі коштує близько 1100$, це не враховуючи такі операції, як трахоскопія, яка обійшлася батькам в додаткових 2000$, а попереду ще хіміо- та імунотерапія, вартість якої ще навіть точно не відома. 

Словом, треба поміч.

КАРТКА ПРИВАТУ тата Абрамчук Сергій Петрович 4149 4996 4811 1977

Про пряму передачу коштів у клініку Medikal Park:

İSTANBUL AYDIN SAGLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

SWİFT no: TGBATRISXXX

TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ASI A.Ş.

FLORYA

BRANCH CODE: 407

Номер рахунку (турецькі ліри)  6295214,

İBAN no: 18 0006 2000 4070 0006 295214

Türkiye AŞI A.Ş.

 

При передачі коштів треба сфотографувати чеки і переслати їх на електронну адресу anastasia.abramchuk22@gmail.com . Обов’язково вказати номер 41633 – це номер Насті в клініці. Прізвище та ім’я вазувати латиннициею Abramchuk Anastasya

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *