Від тернів до зірок. Таркан

Кліп на пісню «Yolla» зібрав 229 млн переглядів на неофіційному YouTube-каналі.

Не секрет ні для кого, що в Туреччині величезна кількість талановитих людей. Письменників, музикантів, науковців тощо. Турецька музика може похизуватися  Тарка́ном Тевето́глу. Ким був і ким став відомий турецький співак із псевдонімом Tarkan – коротко читайте в підбірці фактів із життя.

  • Tarkan народився в Німеччині в сім’ї турків. У зв’язку з економічною кризою, сім’я іммігрувала до Туреччини, де маленький Таркан  навчався музиці, а потім вступив до Стамбульської музичної академії.
  • Не маючи знайомств та грошей, приходилося підпрацьовувати співаком на весіллях. Під час одного візиту в Німеччину, Таркан випадково зустрів Мехмета Соютоулу, який пізніше став продюсером першого дебютного альбому співака – «Yine Sensiz» (1992).
  • Tarkan – єдиний артист, який зумів стати відомим у Європі, не випустивши ні однієї пісні англійською мовою.  Аж у 2006 році він випускає альбом «Come Closer». Найвідоміші сингли з нього – це «Bounce» і «Start The Fire»
  • 5 років – саме стільки тривала пауза в творчості Таркана. Перед цим у 2010 був випущений альбом «Adımı Kalbine Yaz», який отримав шалений фідбек від фанатів і зібрав більше 300 тис копій по всій Турції.
  • Після зникнення з музичної сцени Таркан успішно повернувся з новим альбомом «Ahde Vefa». Там він не побоявся експериментувати, тож пісні записані в стилі турецької народної музики.
  • Про особисте життя принца поп-музики мало що відомо, але 8 лютого 2018 року Таркан повідомив, що незабаром стане батьком.

    Подружжя Таркана та Пінар Делек

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *