Сподівання VS Реалії: який насправді відпочинок в Туреччині? Досвід українців у Чамюва / Кемер (Vol. 1)

Відпочинок ХХІ ст. настільки різноманітний, аби тільки були гроші. Можна і на море, і на океан, і в гори, і через континенти – та будь-куди. Але українці для себе частіше обирають Туреччину або Єгипет. А чи збігаються їхні уявлення про відпочинок вже після прибуття на довгоочікуваний курорт? Чи не шкодують про те, що обрали саме Туреччину?

(Записано зі спогадів людей, які відпочивали в Туреччині)

«Туреччина – перший закордонний курорт, де ми були. До того – тільки Крим, Чорне та Азовське моря. Тому вирішили обрати саме її. Насправді найперше орієнтувалися на відгуки про тамтешній відпочинок. Звісно, думали, що все буде по-іншому, не так, як в Україні. І ставлення, і умови проживання – та все. Обираючи готель і саме місто, ми теж читали відгуки. А зараз без них не можна, хочеться обрати для себе гідне місце відпочинку. Читаючи ті коментарі, вже на щось сподівалися  та чогось очікували. Обрали містечко Чамьюва (Çamyuva), неподалік Кемера (дуже важко обрати щось одне, Аланія, Бодрум, Анталія – голова йде обертом), готель мав 4 зірки, але нам було достатньо. Гарне обслуговування, гарні умови проживання, комфортна погода та тепле море – ось і все на що ми сподівалися. Все так і було, навіть краще.

З аеропорту зустріли, відвезли, поселили відразу, не чекаючи 12 години дня та одного долара, всі ввічливі, привітні та усміхнені, прибирання в кімнаті кожного дня. Відпочивали в кінці червня, а тому погода в Туреччині була прекрасною. За всі 7 днів жодної хмаринки на небі. Про море думали, що буде таким, як і Чорне (наше містечко знаходиться на Середземному морі). І справді, вода чиста, тепла, галька – задоволення. І їжа супер. Все свіже, смачне та різноманітне. Словом, а більшого нам і не треба було. Ми їхали за гарним відпочинком – його і отримали. До речі, несподіванкою був хамам, про який ми не знали, але це нас дуже потішило. Звісно, довелося трохи доплатити, але воно того вартувало, ще й масаж та чай. А також для себе ми відзначили, що більшість на цьому курорті – це німці, доволі приємні люди.

У цілому, відпочинок у Туреччині запам’ятався та навіть перевершив наші сподівання. Звісно, не сподобатися може будь-що і до всього можна придертися, але в нас не було такої мети. Ми хотіли просто відпочити. І нам сподобалося. Більшість наших сподівань були засновані на тих відгуках, що ми читали. Тому і хотілося б, щоб все було на тому ж рівні. Так і було».

Море, сонце, пляж, коктейлі та all inclusive – інколи так мало треба людині для щастя. А в Туреччині все це можна отримати. І це не просто балачки. Переконайтеся самі.”

 

Альона Горєлова

 

Якщо у Вас є досвід відпочинку в Туреччині, яким Ви хотіли б поділитися, напишіть нам

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *