До Анталії за враженнями

Сезон 2018 невідворотно наближається, а тому портал “З Туреччини з любов’ю” активізує написання  постів на туристичну тему, адже багатьом цікаво куди, як, за скільки і ЗА ЧИМ їхати в Туреччину.

Анталія – головний туристичний центр Туреччини і один з найпопулярніших та найбільш відвідуваних курортів світу . Багато з туристів, їдучи сюди відпочивати , проводять свій час виключно на пляжі та у готелі (за винятком кількох екскурсій). У цій статті ми покажемо, що у Туреччині можна драйвово провести відпочинок  не лише купаючись і засмагаючи.

  • «Акваленд» – водний парк, котрий знаходиться на кордоні Анталії і Кемера. Крім атракціонів, тут можна відвідати дельфінарій і навіть поплавати в басейні з дельфінами.

    Aqualand Antalya
  • Шопінг.Анталія – справжній рай для любителів шопінгу. Такої кількості сувенірних крамниць і торгових центрів ви не знайдете у жодному іншому місці. Найцікавіші з них знаходяться на вулиці Ататюрка, тож можна купити сувеніри та подарунки друзям і рідним.
  • Активний відпочинок Для тих, хто не хоче весь вільний час гріти боки на пляжах, у Анталії є купа цікавих розваг. Туристи можуть поплавати на каное чи каяках, зайнятися серфінгом чи сапбордингом. Ще одним цікавим різновидом відпочинку є катання на плотах. Як бачите, нудно вам точно не буде.
  • Круїз Для того, щоб насолодитись чудовими краєвидами Анталії, туристам пропонують здійснити круїз. До того ж в якості транспорту може бути цікавий корабель. Фанати «Піратів Карибського моря» точно не відмовляться поплавати на легендарному судні капітана Барбосса.
  • Повітряні кулі Шаленою популярністю серед туристів користуються польоти на повітряних кулях. Анталія неймовірно красива, тому не впустіть шанс помилуватись нею з висоти пташиного польоту.
  • Рафтинг Навіть при тому, що рафтинг відносно нещодавно з`явився в Туреччині, місцеві курорти мають що запропонувати любителям цього екстремального виду спорту. Особливо зручними для рафтингу є річки Анталії, тож це ідеальна можливість спробувати щось нове та екстремальне.
  • Памятки На кожному курорті вам запропонують екскурсії та поїздки за вашим бажанням. Тож не оминіть увагою мечеті, православні церкви, музеї та інші пам’ятки. Це хороша нагода познайомитись зі східною культурою. Туреччина не залишить вас без вражень.
  • Дайвінг На курортах Анталії є можливість подивитись на жителів підводного світу. Для цього можна замовити окремий тур.

Сподіваємось ви переконались, що відпочинок в Анталії – один  з найкращих способів провести відпустку та зробити своє літо незабутнім. Тож пакуйте валізи, бо тут є все, чого тільки можна очікувати від турецького курорту.

 

Юлія Москвич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *