Солодка Туреччина: 5 найвідоміших турецьких солодощів

Турецька кухня – це те, що захоплює подих та від чого неможливо відірватися. Десерти не виняток. Мастхев із відпочинку в Туреччині – це солодощі. Турецькі майстри роблять щось неймовірне, що змушує серце битися частіше, а думки відлітають кудись все вище і вище. У чому ж секрет такої популярності? Ми вирішили поділитися з вами деякими з турецьких солодощів, але повірте, що їх є нааабагато більше.

Почнімо з одного з найпопулярніших десертів – лукум (або ж рахат-лукум). Він і справді посідає чільне місце серед турецьких солодощів, які знані тепер на весь світ. У перекладі з турецької – це зручний шматочок. І справді, шматочок, який приносить задоволення і має користь для всього організму. Існують тисячі різновидів цього десерту, які різняться і за своєю формою, і за наповненням. Головні компоненти для приготування – це вода, крохмаль та цукор, а все решта – то вже справа смаку. Чесно сказати, то це найсмачніше з десертів, що я коли-небудь куштувала.

  1. Кешкюль. Вже сама назва цього десерту заворожує. По суті, це десерт із молока та мигдалю. Чимось нагадує пудинг, що буде ідеально для діток. До речі, в Туреччині для десертів доволі часто використовують саме молоко. І роблять із нього просто шедеври.
  2. Ашуре. Особливий десерт в Туреччині, який є символом достатку в домі. Схоже з кутею на українському столі. За легендою, Ашуре приготував Ной, коли закінчувалися всі запаси їжі. Тоді ця страва мала аж 40 компонентів. Готують Ашуре з пшениці, бобових, сухофруктів, горіхів, спецій. Десерт і справді не для кожного, проте дуже корисний і поживний.
  3. Пішманіє (Pişmaniye). Це легендарні турецькі ласощі, які виготовляють із муки та цукру з додаванням горіхів. Технологія приготування складна та захоплива, на вулицях Туреччини навіть збирається велика кількість людей, аби на це подивитися. Чимось нагадує солодку вату, а ззовні – це клубок солодких ниток. А все-таки цікаво, яке воно на смак?
  4. Гюллач (Güllaç). Найпопулярніший десерт, який готують у період священного місяця Рамазан. Вперше його приготували в кінці XVст., і свою назву десерт отримав від слів «güllü aş» – їжа з трояндою. Готують Гюллач з тонких листків тіста, зроблених з кукурудзяного крохмалю і муки з додаванням трояндової води, а між шарами тіста – начинка з мелених горіхів. Напевно, це надзвичайно смачно.

Туреччина відрізняється своїм різноманіттям солодощів, а фантазії турецьким кулінарам не займати. Діліться, що куштували, а що б хотіли спробувати. Обіцяємо, що буде мегасмачно та мегакорисно.

Альона Горєлова 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *