Заради чаю до Туреччини

Чаювання – це вже не просто процес, а традиція. Чай – це ознака гостинності і дружелюбності в Туреччині.

Яка у вас перша асоціація виникає, якщо говорити про чай? Думаю, що більшість людей згадає одразу Англію. Принаймні саме цю країну я вважала батьківщиною чайних традицій та церемоній. Але познайомившись зі статистикою, можна впевнитися у протилежному. Тому що турки – нація, яка вживає найбільше чаю, випередивши навіть затятих «чаєманів»-англійців. Кожен турок використовує більше 2,5 кг сухого чаю в рік. Звідки ж такі приголомшливі цифри?

Ну перш за все, сама Туреччина є виробником чаю. Його вирощують в північній частині країни. Лідером є місто Різе, на яке припадає більше 90% чайних плантацій Туреччини, і 6,5% світових.

Цікаво те, що турецький чай не має того традиційного вигляду, що ми звикли бачити на полицях наших магазинів. Тут його сильно подрібнюють. Вважається, що саме в такому вигляді він віддає той смак та аромат, який має бути.

Але так легко зробити турецький напій ви не зможете, тобто просто залити окропом привезений з Туреччини чай. Тому що для приготування використовують спеціальний подвійний чайник. В нижній частині якого кипить вода, а з її пари у верхній частині заварюється міцний чай. Варити так потрібно хвилин 15-20. Далі вміст двох чайничків змішують у чашці до правильних пропорцій і кольору. Важливим інгредієнтом є цукор, він є обов’язковим  у чайних традиціях Туреччини.

Кава, звісно, теж є в раціоні турка, але це окремий привід для розмови.

Звичаї у Туреччині – це безмежна та цікава тема. Зокрема, про турецькі традиції чаю можна говорити багато, тож чекайте ще публікацій про такий важливий для цієї нації напій.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *