Турецький канал TRT Müzik не транслюватиме в своєму ефірі 208 пісень

Зовсім недавно в Туреччині прогримів ще один медійний скандал. І, варто сказати, що з кожним разом це викликає сильнішу реакцію, бо у всьому бачиться політика.. чи вона там насправді є?

Депутат опозиційної Народно-республіканської партії (СНР) Атілла Сертель під час брифінгу в парламенті розкритикував державний музичний телеканал TRT Müzik в створенні “чорного списку” пісень і кліпів, заборонених до трансляції.
За його словами, в цьому списку знаходяться 208 пісень турецьких і курдських виконавців (142 + 66), що мають власну позицію, яка не збігається з думкою діючої влади, включаючи популярних зірок, таких як Koray Avcı, Onur Akın, Sıla, Nükhet Duru, Berkay , Demet Akalın, Bengü, Nazan Öncel.
Крім того, цих зірок нібито не рекомендується запрошувати в гості в музичні передачі. На підтвердження своїх слів Сертель передав журналістам нібито копії директиви Комісії TRT з повним списком діячів естради.
Державний телеканал TRT Müzik в своїй  опублікованій заяві спростував наявність будь-якого “чорного списку” і заявив, що любить і поважає всіх виконавців. І що заборонені до трансляції кліпи та пісні саме ті, де є зображення алкоголю та тютюнових виробів, адже це є неприйнятним в денному ефірі.

Направду, всі вищевказані співаки ніколи не приховували своїх прихильностей і думок. Але чи змогла б політика піти проти смаків цілої країни? Адже ці артисти являють собою когорту найпопулярніших та найулюбленіших серед турецької публіки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *