За незабутніми емоціями до Кападокії

Кожен, напевне, хоча б раз бачив на просторах інтернету цю картинку:  сонячна погода, красива скеляста місцевість та десятки повітряних куль в небі. Але далеко не кожен знає, що це за місце. Такими красотами може похизуватися Туреччина. Якщо бути точнішим, то сьогодні ми віртуально подорожуємо до Кападокії – одного з найнезвичайніших місць на планеті. Заінтригувала? Тоді поїхали.

Усі по-своєму особливі. Сучасна Кападокія – це частина земель декількох провінцій. Головним містом вважається Невшехір. Із Стамбула до Кападокії є авіаційні рейси. Година в літаку – і ви зовсім в іншому світі.  У наші дні цей регіон користується чималим попитом серед туристів, хоч у нього немає виходу до моря. Адже відпустка в Туреччині – це не лише лежання на пляжі, а й прекрасний активний відпочинок.

Найпопулярнішими містами в Кападокії є Гьореме та Юргуп. 30 євро – приблизно така ціна за двомісний номер в готелі за одну ніч. А одразу на реєстрації можна замовити політ на повітряній кулі. Це коштуватиме вам приблизно 100-150 євро. Подорож на кулі розпочинається ще до світанку, щоб піднявшись у небо стати свідками прекрасного сходу сонця. Після посадки пілот відкриває шампанське і разом з турецькими солодощами ви насолоджуєтеся краєвидами.

Кападокія – це не лише дивної форми величезні гори, а й доволі великі підземні міста. Попри назву, люди там не жили, а лише переховувалися на час бойових дій протягом 3-4 тижнів. Зараз у цих підземних містах проводять екскурсії, тож варто відвідати і відчути цю атмосферу, походити по вузьких коридорах і доторкнутися до стін, яким вже більше тисячі років.

Цікаво те, що, наприклад, у Гьореме, більша частина готелів розташована в надземних печерах. Поселившись там можна відчути, як живуть люди в Кападокії, насолодитися чарівними краєвидами та спокійною атмосферою міста.

Якщо ви вирішили провести канікули в Туреччині, то Кападокія буде одним із найкращих ваших рішень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *