У Туреччині затримано близько 800 осіб за критику операції в Сирії

Турецька влада продовжує переслідувати критиків операції на півночі Сирії. За місяць після її початку правоохоронці затримали 786 осіб за підозрою в пропаганді тероризму.
За місяць з початку військової операції проти курдів в районі Афрін на півночі Сирії правоохоронні органи Туреччини затримали 786 осіб за підозрою в пропаганді тероризму. З них 587 осіб було затримано за критичні висловлювання на адресу турецької влади в соцмережах, інші – за участь в протестних акціях. Про це повідомило міністерство внутрішніх справ Туреччини.

Перед затриманнями поліція збирала інформацію про підозрюваних в соціальних мережах. Було вивчено 1,3 тисячі акаунтів, після чого кримінальні справи порушили проти 392 осіб.

Туреччина почала наступ на позиції курдських воєнізованих формувань на півночі Сирії 20 січня. За словами турецького президента Реджепа Тайіпа Ердогана, операція Оливкова гілка дозволить “покінчити” з тероризмом.

Серед затриманих критиків операції в районі Афрін – відомі турецькі журналісти і активісти. Відносно них ведеться розслідування за підозрою в пропаганді тероризму. Розслідування також розпочато щодо депутата прокурдської опозиційної Партії демократії народів.

Раніше Ердоган сказав, що головне наступ в Сирії ще попереду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *