Туреччина – лідер у сфері медичного туризму

За підсумками 2017 року Турецька Республіка продовжує зміцнювати лідерство в сфері міжнародного медичного туризму. Для цього в  країні є все необхідне – розвинена структура медичних спеціалізованих центрів, інноваційне обладнання, досвідчені лікарі, які застосовують передові розробки, кваліфікований молодший медичний персонал.

Чому за здоров’ям все частіше їдуть до Туреччини?

Курс на розвиток медичного туризму, взятий  Туреччиною відносно недавно, виявився досить успішним. За даними міжнародного Інституту статистики, більше 500 тисяч пацієнтів щороку звертаються до турецьких лікарів. Метою відвідин Туреччини є не тільки проходження профілактичних оглядів, а й складного хірургічного та терапевтичного лікування.
Експерти впевнені, що така ситуація закономірна: за останні десять років 39 турецьких клінік отримали престижну сертифікацію JCI, що є гарантом високої якості надання медичних послуг. В Ізраїлі, що носить звання почесного лідера медичного туризму, поки налічується 20 клінік такого рівня, в Південній Кореї – 27.

Турецькі лікарі дають «другий шанс» на життя

Завдяки наявності високоточного обладнання та ведення власної дослідницької діяльності на базі передових медцентрів лікарі Турецької Республіки успішно справляються з діагнозами, які інших звучать як смертний вирок. Найчастіше турецькі клініки вибирають для:
1. Лікування онкологічних патологій на пізніх стадіях. Використання апаратних установок Кіберніж і TrueBeam дозволять досягти позитивної динаміки в 80% випадків.
2. Нейрохірургічної терапії. Турецькі нейрохірурги навчилися швидко пригнічувати розвиток хвороби Альцгеймера і епілепсії шляхом проведення курсу процедур стимуляції мозку або блукаючого нерва. Показник ефективності лікування становить 95%.
3. Пересадки кісткового мозку – цю складну операцію проводять за авторськими методиками, з використанням клітин пацієнта або донора.
4. Складного лікування зубів, зокрема установки імплантів.
Пацієнти турецьких клінік запевняють, що вартість лікування в місцевих шпиталях залишається незмінно вигідною на тлі пропозицій ізраїльських і західноєвропейських медичних центрів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *