Wikipedia і Туреччина: продовження непростих стосунків

Керівництво онлайн-енциклопедії Wikipedia внесло правки в матеріали, що викликали невдоволення турецької влади і стосуються зв’язків Туреччини і Сирії, і розраховує на швидке розблокування ресурсу на території Туреччини, – повідомив телеканал Haberturk з посиланням на главу фонду Wikimedia Кетрін Махер.

Причиною блокування доступу до сайту в Туреччині 29 квітня 2017 року стало зміст двох статей в англомовній Wikipedia, в яких нібито говорилося про Туреччину як про країну, яка підтримує насильство в Сирії і що має зв’язки з терористичними організаціями.

“Цей контент прибраний, і ми зараз не зовсім розуміємо, чому блокування все ще діє. Ми з нетерпінням чекаємо, коли доступ знову буде відкритий”, – сказала Махер, передає ТАСС.

Нагадаємо, претензія Анкари стосувалася присвяченого Туреччини розділу в статті “Іноземна участь у громадянській війні в Сирії”, а також статті “Участь Туреччини у війні в Сирії”, після прочитання яких у читача складалося враження, що республіка співпрацює з терористами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *