Мій топ-5 улюблених турецьких страв

Їсти Юля любе. Цього речення можна було б не писати навіть, а виставити фото задниці і пуза  і все стало б ясно-понятно. Але сайт новинний і блогерський, а не карикатурний, тому фотку виставлять я не стала.

Отже про їжу.

Українська і турецька кухні дуже відмінні, та при невеличкому бажанні можна знайти купу спільного. Цим ми і займаємося з Хемиком всі 8 років. Тобто займається він. А я дигустую за дві щоки.

І, звичайно, є в мене мої улюблені страви, шо дарують мені спалахи емоцій і підрив сознанія, коли я забуваю про завєтних 1800 калорій в день. Про них сьогодні і піде мова.

5. İmam Bayıldı. Перекладається назва цього смачного діла  – “Імам знепритомнів”. Імам хто такий пояснювать не треба,  думаю. Так от. Від цих баклажанів не тільки імам непритомнів свого часу, а й Юля тоже, і по кілька раз на місяць. Це незамислувата страва з баклажанів і начинки, готується у духовці і на оливковій олії (принаймні у нас)

4.  Menemen. То не тільки смачний гість на нашій кухні, так ще й частий. Бо то на скору руку. А коли ми всі по роботах, то вихід – bir numara on yıldız 😀 Якшо по нашому, то жарені яйця з усім, шо маєте в холодильнику. І їсти його треба з пАтельні прямо, а вимакать хлібом. І нічо не буее)))

3. Kuş Başılı Kaşarlı Pide. Тобто піде з дрібно порізаним м’яском та тертим сиром. Оххх! Ну поставте цю страву перед фіто няшкою даже, тримайте її семеро – вирветься! і з”їсть! Піде – популярна “фастфудовська” турецька їжа, подається гарячою і у нас завжди посиплена зеленню, шо ми її викохуємо у садку.

2. İskender. Від м’яса в Туреччині не спасешся. Іскендер  в ідеалі для мене  – це ягнятина (да простять мене тварини). Але окрім м’яса там мене зводить з розуму соус, йогурт і поливка з масла. Дієта? нє, не чула.

  1. Biber Dolma. Фарширований перець. На початку посту я казала про спільне між українською та турецькою кухнями. Так от, колись в Україні Хемик дивувався, шо моя мама приготувала дуже турецьку страву та ще й набагато краще, аніж в Туреччині. Він ковиряв ті перці, розглядав, куштував всяко, допитувався. А зараз робить один в один такі ж, як моя мама. Секрет у сметані та томатному соусі. 

 

А що подобається Вам?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *