У суботу в Стамбулі пройшла акція “Не лізь у мій гардероб”

Суботній вечір зібрав близько тисячі жінок на акції протесту під назвою «Не лізь в мій гардероб» (Kıyafetime karışma) в стамбульському районі Кадикьой перед будівлею Опери Сюррея.
Мітинг і хода були присвячені протесту жінок проти нав’язування чоловіками традиційного мусульманського одягу.
В акції також взяли участь і підтримали жінок представники ЛГБТ-спільнот, чий марш був заборонений владою міста в кінці червня.

 

«Ми не підкоримося, не мовчатимемо, не боятимемося. Ми переможемо!. Жінка сама вирішує, як їй одягатися », – скандував натовп.

Жінки несли в руках вішалки з «символом свободи жіночого одягу» – джинсовими шортами, які деякі чоловіки вважають сороміцьким  для Туреччини одягом, і які неодноразово ставали причиною гучних скандалів в турецькому суспільстві.

***

Туреччина – країна небайдужих. Іншими словами, всім до всього є діло. І чогось деякі чоловіки почуваються наставниками дівчатам та жінкам, розказують як воно треба. Та припиніть уже, знатоки хєрові! Відчепіться і тримайте свою думку при собі! Не пхайте носа куди не просять, не виховуйте жінок своїми застарілими погдядами, не реалізуйтеся і не звершуйтеся за рахунок побитих та принижених дівчат! Дбайте про свої душі і не переймайтеся нашими!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *