Мер’єм Узерлі плідно працює: кілька днів зйомок турецька актриса провела в Санкт-Петербурзі

Відома і улюблена мільйонами актриса Мер’єм Узерлі кілька днів тому повернулася з Санкт-Петербургу, де відбувалися зйомки для фільму ‘Проникливий Реджаі” (Cingöz Recai)

Турецька актриса Мер’єм Узерлі, відома  глядачам за роллю рудоволосої Хюррем Султан з «Величне століття» (Muhteşem Yuzyıl), приїхала в Санкт-Петербург на кілька днів для зйомок в черговому фільмі.

Багатосерійний фільми  «Проникливий Реджаі», який став ремейком турецької картини 1969 року і вийде на екрани в кінці року. Головний герой у виконанні актора Кенана Імірзалиоглу краде у багатих і віддає награбоване бідним – якийсь  турецький аналог Робін Гуда.

Meryem Üzerli непітробно насололджується перебуванням у Пітері

Про те, що Мер’єм прибула на береги Неви, стало відомо завдяки її Instagram. Вона опублікувала фото на сходах розкішного петербурзького особняка з хештегом #stpetersburg, а пізніше з’явилися знімки на фоні Казанського собору.
Деяким фанатам вдалося сфотографуватися з Мер’єм біля готелю «Ермітаж» на Великій Московській вулиці. Саме там зупинилася актриса. А її партнери по знімальному майданчику – Кенан Імірзалиоглу, Баран Кузум, Мерич Арал і Серкан Кескін – обрали готель «Санкт-Петербург» на Пироговській набережній.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *