Адріана Ліма зустрічаєтья з турецьким письменником Метіном Харою

Я була впевнена, що про це писала 🙂 Так що це всже не новина, та може ще є такі, хто не знав (от мій чоловік не знав, а сьогодні – дізнавшись – упав у депресію:)))

У будь-якому випадку, давайте почешемо язики.

Тож Адріана Ліма, яка вже от кілька років як учащає в Туреччину і “дєлає нєрви” усім турецьким бабам,  вже без секретів обіймається, держиться за руки і цілується з її новим гарячим турецьким бойфрендом Метіном Харою.

36-річна модель і 35-річний письменник були упіймані на гарячому папараці на відпочинку в турецькому Бодрумі: вони плавали на яхті по Егейському морю і, здавалося, їм дуже добре в компанії один одного. Ну вони й не ховалися там особо.

Тому Метінові тре срочно обмазаться кремом, бо згорить же

В Бодрум Ліма прилетіла усередині липня і вже встигла “відзначитися” в ресторані морепродуктів в Яликавак, де у них з Хара була романтична вечеря. На вході в ресторан пару чатував натовп журналістів, але ні на одне питання топ-модель Ліма їм не відповіла, бо вона сюди не для того їхала, хороші мої 🙂

Пара Metin Hara та Adriana Lima викликає дуже багато сперечань в Туреччині: чи на довго?

Знайомство Адріани Ліми  та турецького письменника Метіна Хари (Metin Hara) відбулося на початку червня в Туреччині, куди модель прилітала, щоб взяти участь в дефіле. За повідомленням інсайдерів, Адріану так вразило недовге спілкування з Метіном, що додому вона відлітала в обнімку з його книгою “Нашестя любові. Дорога”.

Не змігши бути так довго одне без одного, Адріана і Метін знайшли спосіб ще раз зустрітися: завершивши сімейну відпустку в Чорногорії, Адріана знову прилетіла до Туреччини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *