Стамбул знову “плаває”: природа мститься повінню

Вчора в Стамбулі знову лив дощ, падав град і люди були шоковані такою стихією.

 

Вчорашня негода паралізувала пересування по Стамбулу.  IBB каже, що зараз уже всі дороги працюють, але вона направду мали жахливий вигляд ще кілька годин тому 

Десятки одиниць транспорту пошкоджео. Зруйновані ларьки-прилавки. Градом повибивані вікна..

Крім того, в результаті різних інцидентів через сильний буревій не менше 10 осіб отримали поранення. Двоє з потерпілих перебувають у важкому стані.

Зламані дерева у Стамбулі пошкодили не одну автівку

На вокзалі Хайдарпаша, у азіатській частині міста, під впливом сильного вітру впав кран, в результаті чого стався вибух. При цьому ніхто не постраждав. На місце вибуху прибула пожежна служба, якій вдалося швидко локалізувати загоряння.

Страшнючі розміри… Люди кажуть, що були такі “градини” – які досягали розміром кулак

Крім того, в стамбульському районі Шишли обвалилася бетонна стіна, двоє людей отримали поранення.

Страшно ж..

У зв’язку з таким дощем та градом, вильоти та прильоти літаків у регіоні були припинені. На разі рух літаків знову відновлено

У Стамбулі у четвер ввечері зливові дощі паралізували місто. В результаті повені було затоплено дороги і деякі станції метро.

Це друга повінь за 9 днів, що звалилася на Стамбул. Попередній ураган став причиною затоплення кількох станцій метро. Були затоплені дороги і кілька людей опинилися заблокованими в своїх автомобілях і в громадському транспорті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *