Ліза Уханова повернулася додому

[:ua]Історія Уханових, які виїхали з Росії в Туреччину для того, аби приєднатися до ІГІЛу, нарешті хоча б трошки розрулилася. Затримана в Туреччині шестирічна Ліза, яка була поруч мами  і її батько Сергій Уханов (який намагався  забрати свою доньку в Росію) спершу  не змогли вилетіти в Росію.

«Їх затримали для подальшого розгляду, –  сказав дідусь дівчинки. –  Зараз, наскільки я знаю, на місце виїхав представник консульства Росії », – сказав він.

Їм довелося ще деякий час зачекати від турецької сторони зняття обмежень. У той же час співробітники російського генконсульства в Стамбулі вирішували технічні труднощі, пов’язані з вильотом Уханова і Лізи. Дипломати зазначили, що чоловік і дитина знаходяться в аеропорту Ататюрка в Стамбулі.

Про затримання в Туреччині Лізи разом з сестрою, мамою і її цивільним чоловіком повідомлялося в середині липня. Їх звинувачують в спробі нелегально перетнути турецько-сирійський кордон і приєднатися до радикальних ісламістів. Сергій Уханов попросив главу Чеченської республіки Рамзана Кадирова допомогти в цій ситуації. 24 липня стало відомо, що дівчинку повернули батькові.

Відзначається, що Світлана Уханова з дочками і цивільним чоловіком полетіли нібито у відпустку до Туреччини, після чого зв’язок з ними загубилася. Жінка, як запевняють члени родини,  кілька років тому потрапила під вплив ісламістів і почала носити хіджаб, що і призвело до розлучення з першим чоловіком. Другий же чоловік прийняв іслам заради неї.

І вєе сьогодні стало відомо, що затримана в Туреччині шестирічна росіянка Єлизавета і її батько Сергій Уханов прилетіли зі Стамбула в Москву. В аеропорту їх зустріли родичі і журналісти. В інтерв’ю Сергій подякував усім, хто брав участь у визволяння його дочки.

Мати Лізи, вітчим і молодша дитинка все ще на території Туреччини і в Росію повертатися не хочуть…[:]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *