Туреччина: у запливі через Босфор взяли участь понад 2 тисячі осіб

У Стамбулі за ініціативою Національного олімпійського комітету Туреччині відбувся 29-й міжконтинентальний заплив  через Протоку Босфор (Samsung Bosphorus Cross).

У ньому взяли участь 2277 осіб з 49 країн. Довжина траси запливу становить 6,5 км.

Переможець чоловічого запливу росіянин Євген Єлісєєв подолав відстань від азіатського до європейського берега мегаполісу за 50 хвилин 58 секунд. Друге і третє місця зайняли турецькі плавці Догукан Улач і Ерге Джан Гезміш.

Кращою серед жінок виявилася російська спортсменка Христина Кочеткова, яка показала результат 54 хвилини 57 секунд. Переможниця торішніх змагань турецька плавчиха Нілай Еркаль посіла друге місце, її співвітчизниця Бусе Топчу – третє.

Нагороди переможцям вручили міністр молоді та спорту Туреччини Осман Ашкин Бак, керівник Національного олімпійського комітету Туреччини Угур Ерденер і глава турецького підрозділу компанії Samsung Electronics Дае Хьюн Кім.