Статистика: турки читають все менше і не менше

Безпартійний депутат парламенту Туреччини Айлін Назлиака подала офіційний запит до Міністерства культури і туризму для надання докладної статистики інформації за державними бібліотекам за останні 10 років.

Згідно з даними Міністерства культури і туризму, станом на кінець 2016 року по всій країні діяло 1140 бібліотек, що на 16,6 відсотка менше, ніж у 2006 році, незважаючи на збільшення загальної кількості населення Туреччини на 19,2% за ці роки.

За даними, наданими Мінкультури, за останні 10 років в Туреччині були відкриті 66 нових бібліотек в 37 провінціях; в інших 44 провінціях Туреччини за даний період ні відкрилося жодної публічної бібліотеки.
Як заявила депутат на слуханні парламенту, влада не приділяє особливої ​​уваги розвитку читацьких здібностей у населення. А жаль!

«За даними Інституту статистики TÜİK, громадяни Туреччини в середньому проводять по 6 годин на день перед телевізором, по 3 години на день в інтернеті, а на читання літератури йде всього лише 1 хвилина в день», – підкреслила Назлиака необхідність донести книгу до громадян Республіки .

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *