Потужний землетрус стався не берегах Егейського моря – 6.8 балів. Є жертви

Ніч на 21 липня на Егейщині запам’ятають на довго.

Потужний  землетрус стався в Егейському морі біля узбережжя Туреччини: основний удар стихії припав на курортний  Бодрум та грецький острів Кос.
За даними Геологічної служби, магнітуда землетрусу склала 6,8. Епіцентр знаходився в 10,3 кілометра від  Бодруму і в 16,2 кілометра від Коса. Осередок підземних поштовхів залягав на глибині десяти кілометрів.

 

Вночі у Егейському морі зафіксували цунамі

Після першого поштовху, що стався в 1:31 ночі (6.8 балів) в Егейському регіоні було зафіксовано кілька афтершоків, найдужчий з них мав магнітуду 5,1, передає Європейський середземноморський сейсмологічний центр (EMSC). Сейсмологи також повідомили про невелике цунамі в Егейському морі.
За попередніми даними, на острові Кос загинули двоє людей, ще понад 120 постраждали. Загиблі були туристами з Швеції і Туреччини. Крім того, на острові обвалилося кілька старих будівель. Землетрус також пошкодив старовинну фортецю госпітальєрів і мінарет мечеті.

 

Землетрус пошкодив багато старих будівель

У турецькому Бодрумі за медичною допомогою звернулися близько 70 осіб. У Дідімі – близько 40. Лікарі кажуть, що люди отримали переломи, удари і порізи, вистрибуючи з вікон будинків.

Страшне, бо ніхто не застрахований.

Та автор цього посту ще раз переконалася у силі старої-доброї української валеріани. Бо після землетрусу, переляку. шоку, сорому від того шо вибігла на вулицю в трусах, прийнявши на душу 4 штуки – спала міцним козацьким сном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *