У поверненні дітей з Хатаю є деякі труднощі. Мати в Росію повертатися не збирається.

Новини для тих, хто слідкує за родиною з Росії, яку затримали на кордоні Туреччини та Сирії.

За словами дідуся, російське посольство в Туреччині відновлює документи на старшу дочку росіянки Світлани Уханової – Лізу, так як документи на 6-річну дівчинку були знищені матір’ю при спробі перетину турецько-сирійського кордону (ну нема слів!!)

«У посольстві повинні були відновити і вислати документи, ось на ці документи ми і чекаємо», – поділився інформацією Валерій.

Крім того, сама Світлана відмовляється повертатися в Росію і готова найняти адвоката, щоб уникнути екстрадиції, повідомляє Валерій Уханов після розмови з найнятим в Туреччині юристом.

«Наш адвокат зустрічався зі Світланою в тюрмі. За її словами, вона готова найняти хорошого адвоката, і покинути Туреччину з сім’єю. Але в Росію вона точно не повернеться. Щоб повернути дітей на батьківщину, потрібно термінове втручання російського МЗС і посольства. В іншому випадку ми можемо втратити дітей назавжди. Я дуже прошу нам допомогти. Якщо наші політики не втрутяться, дітей ми точно не побачимо »- закликав Валерій Уханов.

Сергій Уханов, який на даний момент знаходиться в Антакьї, підтвердив, що колишня дружина має намір найняти адвоката.

«Вона віддавати мені дитину не збирається. До Росії виїжджати вона не збирається. Збирається наймати адвоката в тюрмі і з адвокатом буде радитися, куди депортуватиметься », – заявив він.

Мама не хоче віддавати дітей – це зрозуміло. Але яке вона право мала вирішувати їхню долю таким чином, аби малі жили у терористському логові?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *