То шо за жах?! Страшна сімейна драма закінчилася убивством української громадянки в Стамбулі

У вівторок турецькі ЗМІ поширили страшну новину про смерть 38-річної громадянки України Христини Ромель, яка померла від колото-різаних ран, отриманих в результаті побутової сварки в стамбульському районі Бешикташ.

Однак більший резонанс отримало не саме вбивство, а його мотиви, про які розповідають турецькі газети.

Христина Ромель зовсім недавно переїхала до Стамбулу, де познайомилася з 37-річним Месутом Кочем.  Молодий чоловік мав певні  обмежені фізичні можливості.

Незабаром Месут запропонував Христині переселитися до нього і жити разом.
Молодим людям  перші місяці спільного життя жилося добре та комфортно. Та потім, як повідомляють свідки,  жінка почала бити Месута, користуючись його безпорадністю.

Напередодні страшного дня  вона влаштувала скандал і в черговий раз побила чоловіка-інваліда. Справа дійшла до того, що Христина силою хотіла вигнати Месута з дому. Але сусіди, очевидці події, що вибігли на крики чоловіка, завадили їй.

Залишивши Месута біля будинку самого, жінка пішла геть. Сусіди, обурені вчинком Христини, допомогли Месуту зайти в будинок

18 липня близько 00:30 за місцевим часом в квартиру, де жили Месут і Христина, прийшов один з друзів  чоловіка –  Кадер Тура. Як повідомляють турецькі ЗМІ з посиланням на свідчення Кадера, в ході розпочатої сварки, Христина схопила пляшку з під шампанського, розбила її, і  стала загрожувати Кадерові. Той  в свою чергу  вихопив з рук Христини осколок пляшки і вдарив її. Залишивши спливала кров’ю жінку в будинку, Кадер зник з місця події. Від отриманих поранень громадянка України померла на місці події.

Незабаром поліція затримала Кадера, який на своє виправдання, заявив, що Месут Коч для нього був як старший брат.

«Він дуже хороший, добрий чоловік. Христина, користуючись тим, що він інвалід, ображала його та била. Я дізнався, що вона знову його побила, до того ж, хотіла вигнати з дому. Я не витримав і прийшов до них, щоб присоромити Христину. Але вона напала на мене. Я всього лише оборонявся. Я не знаю навіть, як все сталося », – заявив обвинувачений у вбивстві українки чоловік.

Це незрозуміла і страшна історія. Не знаємо, наскільки все було так. як розповідали свідки. Але то страшно.. Так бути не мало

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *