Вчора жителів Туреччини вітали в режимі голосових повідомлень та SMS

 

Цікавим чином  привітав громадян країни президент Туреччини Реджеп Ердоган зі святом Демократії та єдності, приуроченому до річниці спроби державного перевороту в країні.

Голосове повідомлення глави держави зміг почути кожен, хто телефонує на телефони операторів стільникового зв’язку в Туреччині.

«Як президент, я посилаю привітання з Національним днем ​​демократії і єдності 15 липня і бажаю мученикам милосердя Аллаха, а героям здоров’я і благополуччя», – йдеться в записаному повідомленні президента”.

Оператор стільникового зв’язку Turkcell розіслав своїм клієнтам повідомлення з обіцянкою надати в честь свята додаткові гігабайти безкоштовного трафіку в честь поразки путчистів.
Як повідомляють користувачі, раніше подібні повідомлення від Ердогана вже приходили у вигляді послань служби коротких повідомлень SMS, проте голосовим повідомленням президент привітав співвітчизників вперше.
Нагадаємо, рік тому в ніч на 16 липня 2016 року група змовників в Туреччині почала спробу державного перевороту. В результаті зіткнень в ці дні загинули 246 громадян Туреччини, понад дві тисячі отримали поранення. До сьогоднішнього дня в країні проголошено стан надзвичайного стану.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *