Трагедія у турецькому готелі: померла 11-річна дівчинка з Росії

Сумна новина з турецьких курортів. 11-річна туристка з Росії померла  після купання в басейні готелю в Антальї, повідомляє в суботу, 1 липня, Milliyet.

Дівчинка відпочивала з матір’ю і братом.  Після купання в басейні вона  піднялася в номер і різко відчула запаморочення. Дитина втратила свідомість і пізніше у неї сталася зупинка серця.

Медики намагалися реанімувати дівчинку, роблячи їй непрямий масаж серця, однак, незважаючи на всі зусилля лікарів, 11-річна росіянка померла.

Тіло дівчинки було відправлено в Інститут судово-медичної експертизи в Антальї для встановлення причини смерті. За попередніми даними, у дитини міг статися крововилив у мозок.

Дуже шкода…

Цього року в Туреччині  зафіксована  аномальна спека.

У «туристичної столиці» країни – Антальї напередодні зафіксована рекордна температура – 45,4 градусів. На Егейщині, а саме в Дідімі – 49.5 градусів.

А ще вчора у  місті Аланья  спалахнула сильна пожежа поблизу будинків, де проживають туристи.

Згідно з повідомленням, пожежу спровокувала страшенна спека.

У літописі спостережень Центру регіонального прогнозування і попереджень у Туреччині,  це абсолютний рекорд останніх 88 років. Востаннє в Туреччині стовпчики термометра піднімалися вище 45 градусів ще в 1929 році.

Багато людей просто не витримують такого навантаження на організм. Варто бути вельми обережними і не виходити на спеку без вагомої причини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *