Туреччина: убивцям тварин буде загрожувати в’язниця

 

Міністр лісового та водного господарства Туреччини Вейсель Ероглу в інтерв’ю виданню Hurriyet відповів на питання про новий законопроект, який стосується прав тварин.

«На даний момент завершуються всі юридичні аспекти законопроекту, який стосується знущань і вбивств тварин. На сьогоднішній день покарання передбачає лише виплату штрафу. Однак з прийняттям закону такі люди будуть відбувати тюремне ув’язнення. Ще раз звертаюся до громадян і повторюю, що вбивство тварин в Туреччині незаконно », – заявив міністр.

«Ми активно допомагаємо муніципальним службам, в тому числі і державним притулкам. На даний момент діють 231 притулок для тварин, які в загальному можуть розмістити 84 тисячі тварин. Всього ж 176 тисяч бездомних тварин пройшли вакцинацію, 153 тисячі з них були кастровані. Міністерство виділило 5 млн лір на будівництво нових притулків. Тепер чиновники з мерій не зможуть сказати, що грошей на будівництво немає, вони є! », – зазначив Ероглу, закликаючи різні організації частіше звертатися до місцевих адміністрацій.

Глава міністерства заявив, що з прийняттям нового закону купити домашнього вихованця в зоомагазині можна буде тільки по каталогу. Тримати у магазині можливо буде тільки риб і певних птахів.

Міністр також підтвердив інформацію про те, що вихованцям при продажі одразу вставлятимуть чіп, а інформація про господаря зберігатиметься в базі даних.
Таким чином буде легше знайти того, з чиєї вини тварина опинилася на вулиці, і покарати недобросовісного хазяїна.

На разі  обговорюється можливість створення міні-парків для тварин при ресторанах та кафе.

«Не всім подобається бачити тварин в громадському місці, на зразок ресторанів чи кафе. Власник закладу може в такому випадку створити міні-парк на території, але окремо від відвідувачів. », – повідомив міністр.

Це дуже класна новина, адже можна все таки приборкати і народження безпритульних тваринок і організувати “пристроєння” чотироногим. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *