Це сталося! Найочікуваніше весілля відбулося: Бурак Озчівіт та Фахріє Евджен побралися

Подія відбулася 29 червня 2017 року у елітній стамбульської садибі Саіт Халім Паша на  березі Босфору. Цю пару називають найгарнішою в Туреччині і вони йшли до цього дня 3 роки. Історія Фахріє Евджен (Fahriye Evcen) і Бурака Озчівіта (Burak Özçivit)  почалася ще в 2014 році на зйомках мелодрами «Любов схожа на тебе» (Aşk sana benzer), де у них зав’язався бурхливий роман.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, на весілля було запрошено близько 500 найближчих гостей, а розписав молодят, як і належить, голова району Бешикташ Мурат Хазінедар.

Багато шанувальників (і, звісно ж, хейтерів) в соціальних мережах вже встигли помітити, що плаття нареченої було дуже схоже на весільний наряд ще однієї турецької красуні Несліхан Атагюль.

Після весілля молодята планують провести медовий місяць на грецьких островах. Таблоїди вже охрестили весілля «дуже скромним», адже витрати на кожного запрошеного гостя склали близько 600 турецьких лір. Але ми не турецький таблоїд і такої дурні не скажемо, бо кому яка різниця на ті витрати?

Ці три роки були нелегкими для обох молодих людей. Ревнощі, сварки, повернення і знов образи. Та сьогодні ми бажаємо їм діточок, я на нeбі зірочок :D:D І нехай ніколи і ніщо не порушить вашої сімейної гармонії.

Гірко молодим!))

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *