[:ua]У Туреччині будують найдовший тунель у Європі[:]

[:ua]У Туреччині триває будівництво найдовшого в Європі тунелю, який стане другим за довжиною в світі. Тунель «Нова Зігана»  взагалі то складається з двох тунелів, протяжність яких складе 14,5 км

Новий тунель скоротить шлях між провінціями східної частини  Чорноморського регіону Туреччини і країнами Близького Сходу, Кавказом та Іраном.

Роботи ведуться відповідно до затвердженого плану будівництва. Тунель будується за двома напрямами: з боку провінції Гюмюшхане і з боку провінції Трабзон.

Будівництво тунелю з боку провінції Гюмюшхане почалося в квітні, а з боку провінції Трабзон – в серпні 2016 року.

Губернатор провінції Гюмюшхане Окай Меміш (да-да, Меміш:))), роботи ідуть за графіком

«Середня швидкість будівництва тунелю становить близько 10 метрів в день. Як уже говорив прем’єр-міністр Туреччини Біналь Йилдирим, швидше за все, будівництво тунелю завершиться до 29 жовтня 2019 року », – сказав Меміш.

Губернатор нагадав, що найдовший автомобільний тунель Туреччини пройде через гірський хребет Зігана, що входить в систему Понтійских гір.

Перевал Зігана вважається дорогою з високим ступенем ризику. Несприятливі погодні умови роблять поїздку по цій дорозі небезпечною, особливо в зимовий період. Новий тунель підвищить безпеку руху та скоротить число ДТП.[:]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *