В Егейському морі знову затримали нелегалів

Берегова охорона Туреччини затримала в акваторії турецького Бодруму швидкохідний катер з 20 іноземними громадянами на борту, які намагалися нелегально потрапити на грецький острів Кос.

Катер був затриманий силами безпеки Туреччини біля південного краю острова Горечек.

Затримані доставлені в Департамент у справах іноземців районного управління поліції Бодруму.

Крім того, за надання допомоги нелегалам затриманий громадянин Туреччини.

 

Що відбувається з нелегалами у таких випадках? Як правило, їх відправляють до якогось табору біженців. Раніше, нам вдалося поспілкуватися з такими “помічниками” нелегалам, які допомагають перебратися з території Туреччини до Греції. Всі вони діють за певною схемою. Перш за все купується катер чи якийсь човен (все залежить від групи біженців і їх статків). Далі, вночі їх привозить “куплений” таксист до місця посадки на човен. Один з “помічників” стоїть на варті. Інший же відвозить до грецьких берегів. Часто буває, що супроводжуючих немає, а тому сирійці самі добираються до Греції, там залишаючи човен на призволяще.

Ціни на перевезення коливаються. Найменше це 200 доларів з людини. Якщо катер великий та безпечний – то більше. Крім того, самим біженцям вже той катер не потрібен, тому “помічники” можуть його просто забрати собі і продати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *