У турецькому місті Бурса з’явилися вагони для жінок

Диво-дивне сталося в турецькому місті Бурса.

У  поїздах з’явилися вагони, у які можуть увійти лише жінки.

Жителі міста спочатку навіть не сприйняли це серйозно. Та коли усвідомили, що сталося одразу почали бомбити соціальні медіа гнівними повідомленнями.

«Ви не можете припинити сексуальні домагання, помістивши жінок в окремі вагони. Жінки і чоловіки перебувають разом і в інших місцях. Ви не можете цього уникнути таким шляхом », – обурилася одна з пасажирок.

Ще один чоловік-пасажир вважає, що такі рішення не зовсім правильні. «Я, виходить, не міг би сісти у той же вагон з моєю дочкою, якби вона у мене була – каже він,- це не те, що захистить наших жінок. Це найвищий прояв сексизму!”
Проте мер Бурси Реджеп Альтеп запевнив, що рішення було прийнято за підсумками великого числа звернень з боку жінок, причому такі прохання надходили не один рік (вірите?)
При цьому Жіноча платформа Бурси продовжує виступати проти проекту та проводить акції протесту.

Дивний хід. Навіть якщо і були такі прохання – це лише певна кількість жінок. А інша половина (чи може навіть більшістmь) проти такого. У Мерії Бурси кажуть, що нехай ті, хто проти – сідають у звичайні вагони. Але турецькі феміністки на таке теж не погоджуються – не місце, кажуть, такій мірі у сучасній державі.

Чи вважаєте ви, що окремі вагони для жінок у Туреччині допоможуть зменшити кількість домагань та зґвалтувань?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *