Арда Туран більше не гратиме за турецьку збірну: подробиці скандалу

Як пре-коментар до цього посту, можна сказати лише те, що і в успішних людей буває здають нерви..

Оце недавно Арда Туран, півзахисник іспанського клубу «Барселона» і капітан збірної Туреччини з футболу, напав в літаку на 70-річного журналіста Біляля Меше.

Футболіст довгий час пам’ятав статтю про те, що Туран і головний тренер Фатіх Терім організували бунт проти Турецької футбольної федерації під час Євро-2016 через питання про бонуси. Коли Арда зустрів в літаку Меше він не став церемонитися і напав на журналіста.

«Скажи мені, Біляль, з кого я вимагав гроші і бонуси? Відповідай! Хто замовив тобі статтю? », – кричав Туран, схопивши Меш за шию.

Туран звинуватив журналіста у виконанні замовлення від власника газети. «Твій бос – Президент Федерації Демірорен Йилдирим. Ти ж з газети, яка належить президенту Федерації », – сказав футболіст.

У своєму акаунті в Instagram Арда залишив наступне повідомлення: «Чи вчинив я правильно? Не знаю. Можливо, це була помилка, але я діяв чесно і по честі. Чи отримав я відповідь? Ні…/../  Він місяцями строчив сторінки текстів в пресі, але лицем до лиця не сказав більше двох слів ».

 

Пізніше стало відомо, що Арду відсторонили від зборів. А ще пізніше футболіст зібрав прес-конференцію, на якій оголосив про те, що покинув національну збірну.

Арда Туран заявив про завершення кар’єри в збірній «Я не шкодую про цей вчинок, відчуваю себе як птах. Я зробив помилку в таборі збірної і, зустрівшись з тренерами, вирішив не грати в матчі з Косово. Сьогодні я постав перед вами як людина, що служила турецькому футболу з 2012 року і людина, що любить свою країну, не думаючи про гроші. Хочу подякувати всім, з ким мені довелося працювати за цей час. Треба відповідати за свої вчинки».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *