Турецьку поп-діву Деніз Секі звільнено після 2,5 років ув’язнення

Турецька співачка Деніз Секі сьогодні нарешті вийшла на волю після майже 2,5 років ув’язнення.

Історія:

У 2014 році зірку шоу-бізнесу Туреччини звинуватили в торгівлі наркотиками.
Після того, як Верховний апеляційний суд залишив без зміни винесений їй вирок – 6 років і 3 місяців позбавлення волі Деніз Секі 6 місяців переховувалася. Зрештою її заарештували.

«Якщо в даній країні є хоч найменша доля правосуддя, то всеодно з часом буде зрозуміло, що я не винна», – говорила зірка під час затримання.

У 2009 році за цим же звинуваченням відома артистка вже провела у в’язниці 10 місяців, коли чекала засідання суду. Пізніше, в 2010 році, намагаючись встановити причетність артистки до реалізації наркотиків, поліція записувала телефонні розмови Секі. Записи розмов показали, що Деніз Секі була пов’язана з Сінаном Юкселем, який вважається одним з 19-ти обвинувачених, підозрюваних в зберіганні наркотиків з метою збуту.

В ході прослуховування розмов актриси виявлено, що Секі отримувала препарати від Юкселя. Крім того, водій Секі Меджіт Чам час від часу привозив наркотики.

Також було встановлено, що коли у Секі не було коштів на наркотики, то Юксель висилав їй дозу у вигляді презенту.

Але все вже позаду. І мисткиня на волі. Першими її словами було: “Це була довга та тяжка дорога. Я планую відпочити. Через два дні я дам прес конференцію”

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *