Корпоративний туризм в Туреччині візьме початок в Антальї

Цікаву  нішу туризму прагнуть розвинути наразі в Туреччині.

Міжнародна нарада з питань MICE-ринку (від англ. Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions – область індустрії ділового туризму, пов’язана з організацією та проведенням різних корпоративних заходів) – Inventum Global Workshop – стартує в Антальї 29 травня.

Захід пройде в Rixos Premium Otel в туристичному районі Белек за участю представників MICE-сектора з Індії, Росії та України.

Суть: Як повідомив керівник турецького турагентства Inventum Global Mice Бюньят Озпак, в нараді візьмуть участь представники понад 100 індійських весільних агентств преміум-класу і турфірм з Туреччини, Росії та України.

За його словами, Туреччина націлена на те, щоб отримати максимальний прибуток від зазначеної сфери.

Глава турагентства також повідомив, що організація індійських весіль за кордоном часом обходиться в мільярди доларів.

«Зокрема, дорогі весільні церемонії проводять у Таїланді. У Туреччині ж головна проблема полягає в нестачі реклами. Проводячи такі заходи, як Inventum Global Workshop, ми просуваємо Туреччину в сфері MICE-ринку. Також ми хочемо, щоб Туреччина в короткі терміни стала популярним місцем для проведення корпоративних заходів », – сказав Озпак.

Глава індійського агентства EEMA Саббас Джозеф повідомив, що в Індії розглядають Анталью в якості відправної точки для налагодження співпраці між турагентствами двох країн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *