Точка неповернення: Бурак Озчівіт приготував весільні запрошення

Відомий турецький актор і просто красень Бурак Озчівіт, в народі відомий як Малкочоглу Балі бей,  зі своєю нареченою Фахріє Евджен взяли і розбили серця усіх залюблених в цього легіня дівчат – парочка продемонструвала запрошення на весілля. Святкування  має відбутися 29 червня

Творчість актора Бурака Озчівіта привертає увагу безлічі його шанувальників не тільки в Туреччині, але і за її межами. Харизматична модельна зовнішність чоловіка стала запорукою його успіху у багатьох жінок. У пресі з’являлися повідомлення про сварки Фахріє та Бурака саме на ґрунті ревнощів: чоловікові пишуть відомі зірки і відверто фліртують з ним.

Малкочоглу Балі бей із турецького серіалу Величне століття став одним з найпопулярніших акторів фільму за межами Туреччини

Та Бурак-Балі бей не дає себе скомпроментувати і всіма своїми діями показує важливість коханої Фахріє в його житті.  З останнього:  Бурак купив  номер для свого авто, який починається з символів 34FR (Fahriye Evcen)

  • Бурак Озчівіт був присутній на відкритті в Дубаї широко відомої в Туреччині виставки, яка розповідає про серіал Величне століття (Muhteşem Yüzyıl) . Гонорар Бурака склав чотириста п’ятдесят тисяч доларів США (дефіле по червоній доріжці і тривала фотосесія з фанатами і шанувальниками).
  • Бурак пише сценарій до нового фільму, в якому стане ще й режисером. Як тільки закінчиться його робота в багатосерійному фільмі Чорна любов – Kara Sevda , знаменитий актор негайно стане до зйомок власного фільму, де головну роль виконає його майбутня дружина Фахріє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *