Турецькі солодощі, Або 5 турецьких десертів, які обов’язково треба скуштувати

Гастрономічний пост такий передбачається. Тримайте слинки 🙂

Усім відомо, що турецька кухня – одна з найвідоміших та найпопулярніших кухонь світу. Бере вона свої витоки ще з Османських часів, дещо модернізувала, щось “приклеїлося і прижилося” не так давно. Але сьогодні ми маємо найориґінальнівшу та одну з найсмачніших кухонь саме тут, в Туреччині.

Про турецькі солодощі ходять легенди. Красуні в гаремах за допомогою вдалих десертів спокушали своїх повелителів. А сьогодні цими ж десертами турецькі хлопці спокушають українських панянок, ги 🙂

Почнемо, певне, з найвідомішого десерту – баклава  (у нашій транскрипції – пахлава). Форм баклави – десятки, варіантів начинки – теж. Цю насолоду купують до чаю та кави. Смакують після смачної вечері. Часом кохані її купують у знак вибачення. Також беруть у гості, аби не йти з “пустими руками”. Широкий спектр дії, як бачимо.

Згідно з розповідями істориків, перша «баклава» з’явилася в Османській імперії в 1453 році, придворний кухар палацу Топкапи вперше приготував її для султана Мехмеда Фатіха, султан був настільки вражений її незвичайним смаком (і я його ой як розумію!), що наказав внести спосіб приготування баклави в палацову книгу рецептів.
Готується баклава з тонюсінького  листкового тіста з горіхами і просочується щербетом. Залежно від начинки баклава буває  cevizli – баклава з грецьким горіхом, fıstıklı – з фісташками, fındıklı – з фундуком. Буває баклава з додаванням какао або шоколаду – kakaolu baklava або çikolatalı baklava.

2. Сютлач – один з моїх найулюбленіших десертів. По суті своїй то рисовий пудинг, запечений у духовці. Але цей десерт – якщо приготований правильно – здатен запроторити людину в прострацію щастя і гастрономічного кайфу. Завжди подають холодним. Дуже люблю сютлач запивати турецькою кавою. Ревізор рекомендує.

3. Ще один нереальний на смак турецький десерткюнефе. Цей смаколик родом з провінції Хатай (той, що по сусідству з Сирією). До складу входить кадаіф це щось на зразок дуже тонких макаронок,  вершкове масло, несолоний сир, і сироп-цукор з водою. Кюнефе їдять гарячим і той смачнющий сир тягнеться і скручується. Часом на кюнефе можуть покласти кульку морозива, то смаки тоді грають за рахунок контрасту температур.

4. Екмек Кадаіф – цуй турецький десерт, прямо скажемо, на любителя. Він також виготовляється з кадаіф, як і кюнефе, та за консистенцією радикально відрізняється, адже екмек кадаіф більше схожий на пористий кекс, що просочений щербетом. Фішка цих солодощів у тому, що наверх  коржика накладають каймак (молочний продукт, що нагадує густі сливки) і смакує це все діло неймовірно.

5. Турецьке морозиво. Хто був в Туреччині хоча б разок, переконався, що турецьке морозиво зовсім не схоже на звичне нам. Турецькою “морозиво” – dondurma  готують з молока, цукру, салепу (особливий турецький напій) і мастики. Завдяки цим інгредієнтам, навіть в спеку морозиво довго не тане. Крім цього, турецьке морозиво потребує постійного перемішування, щоб зберегти еластичність і повністю не замерзнути.

Особливим інгредієнтом є салеп, який отримують з кореня одних з найкрасивіших квітів на планеті – орхідей, а точніше їх турецького підвиду. Без цього інгредієнта, справжню дондурму не зробиш, навіть не мрій.
На особливу увагу заслуговує процес продажу дондурми вуличними торговцями. Ну таке ви вже переглянете в youtube.

Зрозуміло, що у цьому пості не представлено й 20-ї частини того, що витворяють у цій неймовірній Туреччині. А тому далі буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *