Яка вона – українська дружина? 10 причин за що турецькі чоловіки люблять українок

“Не хвалять мене сусіди, то сам себе завсіди”

Яка з нас не добивала чоловіка питаннями “А ти мене любиш?”, “А за що?”, “А чому ти обрав мене?”

Сьогодні ми вирішили трошки розгрузити бідолашних турецьких чоловіків і дати відповідь на питання українським дружинам: за що ж нас так люблять і голублять?

Ми опитали понад 50 турецьких чоловіків, шо мали щастя вженитися на українських кралях, і зібрали причини їх любові.

З українськими дівчатами легко порозумітися. Вони не стають в позу і не упираються рогами в асфальт, якщо їм щось не подобається. Вона намагаються зрозуміти причину, і це безцінно. До такого швидко звикаєш.

  1. Сповнені любов’ю. Любові у цих дівчат більше, аніж інших наповнювачів. Навіть не ясно звідки у них стільки тепла. А бути поруч з людиною, що  сповнена любов’ю – легко і весело.
  2.  Українські дівчата смішні (ну принаймні велика їх кількість). Не боятися бути кумедною – це дар. Вони мають талант смішити навколишніх. і то розрулить будь-яку непевну ситуацію. 
  3. Нереальна швидкість адаптації. Хоча спершу їм буває тяжко на чужій землі. Але вони самі (!) знаходять шлях до вирішення проблем (а наше чоловіче завдання  їм допомогти) Дуже самостійні в цьому плані. І це стосується не лише звикання до нового місця проживання. Українські дівчата швидко адаптуються на новій роботі і в новому колі друзів.
  4.  Більшість українських дівчат нереально спражні і природні у своїй манері поведінки. Вони чітко формують свої думки і швидко роблять висновки. Українки ніколи не будуть показувати, що люблять, якщо це не так (деяким турецьким родичам це не до вподібки, та все ж)
  5. Якщо вас бісять турецькі весільні ритуали, то українська наречена – це справжнє благословення. Швидше за все, їй не буде хотітися того, чого б від вас хотіла ваша турецька наречена (тут, – дослівна передача слів респондента, ми ніяк не намагаємося образити представниць прекрасної статі Туреччини)
  6. Більшість українських дівчат мають хорошу освіту і звикли багато читати. Так що у вас вдома точно буда велика книжкова шафа, а вечори комфортними і мирними (за винятком тих, коли ви доведете свою дружину до білого калєнія, і вона буде бити вас українською качалкою для тіста (сумний досвід у респондента, нічо не скажеш :)))
  7. Це люди, що намагаються дізнатися, вони ставлять запитання і намагаються сформувати свою точку зору. Ніколи не вірять комусь на слово – точно перевірять інформацію з кількох джерел. Гострий розум – одна з основних характеристик українських дівчат.
  8. Направду вони вміють бути щасливими з простих речей: прогулянки набережною, сніданок у ліжко, смачна кава і нова книжка. Це не означає, що вони “дешеві” і на них не варто витрачатися. Просто вони уміють жити якісно, у них справжні цінності, які не обмежуються новим кольє і модною сумочкою. 
  9. Українські дівчата повністю відповідають поняттю слова ‘EŞ’ (eş  – тур, дружина, чоловік, супутник по життю). Розділять і радість і сум, візьмуть частину проблем на себе, бо для них бути у шлюбі – це бути однаково відповідальними. Таким чином, вони своїм прикладом учать нас – турецьких чоловіків – справжнім стосункам, вони вчать нас відповідати за свої слова і виконувати обіцянки (навіть якщо це просто обіцянка викинути сміття), брати відповідальність. Навзаєм ми отримуємо чудового друга, хорошу дружину, ідеальну маму своїм дітям, людину, що порадить і не покине в тяжкий момент. Ревізор радить карочє.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *