Непростий портрет турецького музиканта: Теоман

Його музику хочеться слухати коли тобі не вельми. Проникливий голос. Правильні логічні наголоси у пісні. Надривні тексти. Пронизуючі до кісток мелодії.

А який він у житті оцей Теоман? Депресивний? Щасливий? А може сценічний образ і зовсім не відповіє реальності?

 

Фазли Теоман Якупоулу – турецький музикант, сценарист, журналіст, публіцист, пияка, сексі-гуляка, красень – народився 20 листопада 1967 року. Втратив тата у 2,5 рои, і то, певне, стало першою  визначальною точкою в його житті

 

Його коло спілкування складалося з жінок: мама, кузини, тітки, сусідки. Сам же він почувався дорослим з раннього віку, відчував відповідальність за свою сім’ю. У школі був не вельми чемним. У дитинстві асоціював себе p … Пінокіо.

Після факультету соціології подався в музику. І в 1986 році стався його перший рок досвід у складі гурту Mirage.

З музикою намагався порвати неодноразово (цікаво, вона його мучить?), але так і не сталося. До цього часу Теоман створив 10 студійних альбомів. І всі популярні, а значить, найдовші і найскладніші стосунки у нього саме ці.

Жінки, бари, алкоголь – його рутина. Читання книг (улюбленими авторами є Мілан Кундерра, Пол Остер, Гультен Акин, Орхан Памук, Набоков та ін), написання статтей (часто виступає як автор колонок у різних виданнях), написання сценаріїв – його віддушина.

У 2012 році сталося диво: Теоман одружується з Айше Кая. Перед цим він неодноразово говорив про те, що шлюб заради шлюбу – дурна ідея. А от шлюб заради дітей – логічно і правильно. У них народжується дівчинка Зейно. І в 2015 році пара розлучається.

 “З мене не вельми добрий парнер. Вже як діло доходить до розриву стосунків, жінки говорять мені, що я не змінююсь, роблю те то і те, і їм це не подобалося. І кажуть, що вони мене попереджали безліч разів. А я не чув..  не помічав, що людину щось дратує і турбує. Я завжди в собі. Дивуюся, чому серед такої кількості нормальних чоловіків, жінки мене люблять..”

Сьогодны Теоман працює у себе в офісі, що в Стамбулі, п’є пиво, виступає в барах, куралєсить там же, чіпляє жінок; на вихідні забира до себе свою дитину і в цьому його щастя.

Має планів багато, та всі пов’язані з роботою.

Хоче закохатися, бо підозрює, що до цього часу, мабуть, по справжньому так нікого і не кохав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *