Що везти з Туреччини в якості подарунків? Топ-10

Турецькі солодощі і їх численні види

Питання, на яке ніколи не буде вичерпуючої відповіді, бо кожному своє. Але є загальні поняття про турецькі подарунки, отже, спробуємо розказати саме про, так би мовити, стандартні турецькі гостинці.

10. Одним з найпопулярніших та характерних для Туреччини подарунків – солодощі. Тут підійде лукум, видів якого в Туреччині сотні (найоригінальніший смак, як на мене  – трояндовий) Також популярна пахлава – такої як в Туреччині не роблять більше ніде.  А ще можна вести фундук, фісташки, інжир та курагу.

9. Кальян. Його везуть не обов’язково курцям. Це гарна окраса оселі (але не турецької. Шось я не бачила у родичів сусідів кальяну посеред хати в якості декору). Якщо його все-таки будуть курити, можна прихватити з собою і особливий ароматизований табак для кальяну.

8. Назар Бонджук. Це один з атрибутів традиційної до-ісламської тюркської  магії, що представляє собою амулет від вроків. У нас він відомий також під назвами «око від вроків», око сатани, око Фатіми або синє око.

Турецький амулет від усього злого

7. Кесе. Іншими словами мочалка для хамаму у вигляді рукавиці. Нею направду дуже зручно митися, і це гарний символ турецької культури.

Рукавиця для турецького хамаму – оригінальний подарунок з Туреччини

6. Натуральне мило. Воно не буде пахнути якимись нереальними віддушками, зато натуральне. Найпопулярнішими є оливкове та лавандове мило.

5.  Оливкова олія. По цю пору в Туреччині реально знайти натуральну, органічну олію за дуже нормальною ціною. Треба шукати на фабриках біля турецьких сіл. Місцеві купують тільки там, оминаючи файні упаковки у супермаркетах.

Органічна оливкова олія в Туреччині – не дефіцит

4. Турка та турецька кава – безпрограшний варіант. Дуже автентично, крім того, то направду  корисний подарунок.

3. Спеції. В Туреччині їх нереальна кількість і ціна просто ням-ням-ням. на базаразх вони навіть спеціально упаковані в гарні подарункові сети, тому купуйте їх прямо там.

2. Турецький текстиль. Корисно і знову ж таки гарно. Ну і доступно. Турецькі халати, рушники-полотенця, простирадла, постільні набори  – 100-500 варіантів для  вибору. Легко можна накупляти бгато гарного одягу – головне не прогадати з розміром.

  1. Нарди або Окей. Турки великі фанати цих ігор. Нарди вони називають тавла. Окей – національна улюблена настільна гра. Не дуже заїжджений подарунок. А якщо ви ще й знаєте правила гри – гарно проведений час – гарантія)

    Популярна турецька настільна гра – нарди (тавла)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *