9 різноманітних місць для відпочинку в Туреччині

Туреччина це не тільки 5-зіркові “ательчікі”. Нє, друзі мої. Тут все набагато ширше і глибше. І ми – З Туреччини З любов’ю –  за те, аби люди взнавали справжню Туреччину –  непопсову, унікальну і дуже різноманітну.

  1. Почнемо з Стамбулу. Минаємо шоппінг-центри і йдемо у ті місця, заради яких у цей мегаполіс з”їжається половина світу. Музей Ая Софія, Палац Топ-Капи, Султанахмет, Цистерна Базиліка… Таких історично унікальних містць в колишньому Константинополі безліч. Обов”язково повечеряйте десь з виглядом на протоку Босфор. А якщо ви противник гламурних ресторанів, просто випийте вина, абсорбуючи в себе  цей неймовірний пейзаж з кимось, хто вам дорогий.
  2. Відпочити і політати можна у Сельчуці (Ізмір). Навіть якщо ви вже бачили багато країн і багато цікавинок, стрибання з парашюту в Сельчуці – неймовірний досвід. Піднятися на висоту пташиного польоту, побачити той неймовірний краєвид і запам”ятати його назавжди… А потім стрибнути у цю красу і, повільно, кружляючи, наближатися до землі.
  3. Якщо ви далекі від стереотипів про те, що у відпустці має бути море-пісок, то Східний Експрес – це те, шо розширить кругозір. З Анкари аж до Карсу поїздом, звучить крутесенько, еге ж? Опинитися в добре оздобленому ретро вагоні, їхати і бачити ті карини, які ми звикли бачити на поштових картках – хіба то не та особлива форма медитативних рефлексій, яких ми прагнемо на відпочинку?
  4. Фетхіє – гори, море, ліс … Тут і поплавати, і поспоглядати природу, і поскакати з парашутів, і посидіти на пікніці з гітарою. Все в одному, так би мовити.
  5. Каш (Анталія) – місце, де небо поєднується з водою.  Тут ви зможете матимете все, що сподіваєтеся отримати на Середземних канікулах ще й з приємним бонусом: адреналін від спуску на каное
  6. Найособливіший білий колір знайдете в Памуккале (Денізлі). Крім того, що тут неймовірні краєвиди для душі, це місце зцілитює й тіла. 
  7. Якщо любете історію та захоплюєтеся архітектурою – купуйте квитки у  вже згадуваний Сельчук. Зупиніться на день-два для того, аби оглянути Античний Театр Ефес і всі інші історичні пам”ятки, які скупчені в цьому районі. Шикарний експіаренс з присмаком історії ґарантовано. 
  8. Здійнятися увись на повітряній кулі можна в Невшехірі. Це зрівняється лише з казкою, бо у такі моменти важко повірити у реальність краси навколо.
  9. Бурса – місто з неймовірною історією, старими легендами та великим вибором відпочинку. З одного боку – ось вам зимові види спорту в Улудазі. З іншого – величезна кількість історичних пам”яток і цікавих екскурсій. 

Це лише кілька місць, де варто побувати в Туреччині для того, аби її краще пізнати і розуміти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *